Herendi zöld indiai kosaras, oroszlán körmös váza, kézzel festett porc... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~27/Herendi-zold-indiai-kosaras-oroszlan-kormos-vaza-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopasny~II2686012
2686012
11190
423
46000
Beschreibung: Herendi zöld indiai kosaras, oroszlán körmös váza, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:19,5cm
: nagy_andras