28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Herendi zöld indiai kosár mintás, áttört óriás porcelán kínálótál. Kézzel festett, jelzett, ragasztott, javított, restaurált. D: 23,5 cm, m: 9 cm