Edelstein Bavaria porcelán teás csésze, jelzett, kopásnyomokkal, 1930... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~27/Edelstein-Bavaria-porcelan-teas-csesze-jelzett-kopasnyomokkal-1930-korul~II2686614
2686614
11354
423
Beschreibung: Edelstein Bavaria porcelán teás csésze, jelzett, kopásnyomokkal, 1930 körül.
: karap_norbert