18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Antik kínai pávás díszváza, szeladon mázas, mázalatti kobaltkékkel festett porcelán, jelzés nélkül, 19, század, korának megfelelő kopásokkal, mázlepattanásokkal. m: 20 cm