Porzellan Zahl der Lose: 267
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2686013
11189
423
24000
Herendi / Óherendi virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopott, gyárilag ferdén készítették. m: 23 cm
2686012
11190
423
46000
Herendi zöld indiai kosaras, oroszlán körmös váza, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:19,5cm 2686008
11191
423
80000
Herendi virágmintás barokkos váza, másik oldalán: Szegedi dóm, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
2686005
11192
423
Herendi madaras váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
2686004
11193
423
Herendi kék virág mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 2688701
11194
423
Herendi nagy méretű jegesmedve szobor. Jelzett (Markup Béla 1927), Kézzel festett, jelzett, apró tűzrepedéssel, kopásnyomokkal, m:19, h:21 cm 2688821
11195
423
Herendi nyuszik. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 9 cm 2686003
11196
423
Herendi porcelán puttó, kézzel festett, jelzett, sérült: ujja letörtve, m: 18 cm, Tervező: Nemes György
2462052
11197
423
Herendi porcelán tavirózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 14 cm
2655132
11198
423
Herendi virág, kézzel festett porcelán, jelzett, ragasztott, d: 11 cm
2693387
11199
423
Zsolnay pirogránit padlóváza, jelzett (Fürtös György terv), Kopásokkal, m: 50 cm, CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!! 2688772
11200
423
Fekete János (1929-1999) - Zsolnay, figurális dísztálka, jelzett, 1960 körül, apró lepattanásokkal, karcokkal, m: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF