11153. 423. Gelaufene Fernauktion Porzellan
8 000 HUF
0 HUF
2 db Herendi Viktória mintás leveses tányér, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, apró tűzrepedéssel, jelzett, d: 24,5cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras