Hummel kerámia éneklő kislány madárral, kézzel festett, jelzett, madár... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~26/Hummel-keramia-eneklo-kislany-madarral-kezzel-festett-jelzett-madar-farka-serult-m-9-c~II2641795
2641795
11118
423
Art-ceramics
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Hummel kerámia éneklő kislány madárral, kézzel festett, jelzett, madár farka sérült, m: 9 cm
: nagy_andras