Vegyes Mária Terézia-tétel. Benne: 1762K 1kr Cu "Mária Terézia" (3x) + 1763-1766. Rézdénár (zárt korona) (2xklf) + Erdély 1765. 1gr Cu + 2db "Mária Terézia" fém gomb + 1995. Mária Terézia milánói Scudo alapján készült jelzett Ag emlékérem kopottas dísztokban (40mm/0.925/29,81g) + Maria Theresa Empress of Austria, Queen of Hungary and Duchess of Milan. Milánó, Banca Commerciale Italiana, 1995. olasz és angol nyelven