Schuco régi felhúzható lemezjátpék autó, kulcs nélkül. Jelzett, fém, k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Spielzeuge~34/Schuco-regi-felhuzhato-lemezjatpek-auto-kulcs-nelkul-Jelzett-fem-kopott-cca-1940-Vin~II2631938
2631938
12290
423
14000
Toys, board-games
Beschreibung: Schuco régi felhúzható lemezjátpék autó, kulcs nélkül. Jelzett, fém, kopott cca 1940. / Vintage Schuco metal auto toy, without key 10 cm
: karap_norbert