https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 31
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2512605
11618
423
0
85000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
D. Tóth Károly: Sárkányeregető. Patinázott öntött bronz, jelzett, m: 37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2652747
11619
423
0
75000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
Asszonyi Tamás (1942-): Petőfi Sándor: Szeptember végén. Bronz kisplasztika. Jelzett. 29x20 cm Farost alapon.
Das Lot is nicht erreichbar
2689912
11620
423
0
60000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
Jelzés nélkül: Mitológiai alak. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, talapzaton apró lepattanás. M: 34 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2562642
11621
423
0
42000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
Hellén katona, Meduzafejes pajzzsal, színesen, kézzel festett fajansz, 1900 körül, Olaszország, formaszám: 12191, apró kopásokkal, m:50cm
Das Lot is nicht erreichbar
2651669
11622
423
0
40000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
Olvashatatlan jelzéssel: Romhányi Török Gábor (1945- ) költő, műfordító, esszéista, 2009-es nívódíja, a "Látó Irodalmi Színpad". Batsányi János képmása. Öntött patinázott bronz, fali, relief. Kopásnyomokkal. d: 22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2441078
11623
423
0
30000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
Frattini 90 jelzéssel: Dávid-csillagra feszítve, bronz kisplasztika, réz csillagon, 30×30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2619694
11624
423
0
15000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
Olvashatatlan jelzéssel: Három grácia. Fali relief. Ónozott ismeretlen anyag, kopott, 48x36cm
Das Lot is nicht erreichbar
2629008
11625
423
0
22000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
KM jelzéssel: Nonfiguratív kompozíció I. Márvány, hibátlan m: 17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2676076
11627
423
0
15000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
Nagy István (1873 - 1937) festőművész emléktáblája. fémöntvény. 43x55 cm Jelzés nélkül.
Das Lot is nicht erreichbar
2603377
11628
423
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
Kínai sárkányt ábárzoló bronz dísztál, fa tartóval, jelzett, d: 22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2601518
11629
423
0
20000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
Puttó figura, falra akasztható, kopásnyomokkal, h:40cm
Das Lot is nicht erreichbar
2601496
11630
423
0
14000
Sculptures, statuettes, plaques
Andere Sammelgebiete
Jelzés nélkül: Szűz Mária. Francia emlék, talapzatán N de D áttört motívum. Notre de Dame. Patinázott fém. Kopott patinával és aranyozással, Párizs, 1900 körül, m: 25,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse