Sági Károly, Zákonyi Ferenc: Balaton. Útikönyvek. Bp., 1989, Panoráma.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Schiffe-Plattensee~51/Sagi-Karoly-Zakonyi-Ferenc-Balaton-Utikonyvek-Bp-1989-Panorama-Harmadik-kiadas-Szam~II2671111
2671111
13374
423
Ships Balaton
Beschreibung: Sági Károly, Zákonyi Ferenc: Balaton. Útikönyvek. Bp., 1989, Panoráma. Harmadik kiadás. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.
: tg