Dekoratív asztali kitámasztós képkeret, kopott, benne régi divat litog... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Rahmen~36/Dekorativ-asztali-kitamasztos-kepkeret-kopott-benne-regi-divat-litografia-29x23cm~II2619693
2619693
12325
423
Frames
Beschreibung: Dekoratív asztali kitámasztós képkeret, kopott, benne régi divat litográfia, 29x23cm
: pelikán kristóf