14500.
423. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
cca 1920-40 össz. 4 db kotta: Kész vagyok apukám, Az Orlov operett 3 felvonásban stb. Részben lapszéli szakadásokkal, sérülésekkel.