14512.
423. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
2 000 HUF
Vogel, Suse: Bringt alle Instrumente mit. Jugendbuchreihe "Erlebte Welt" Band 23. Leipzig, 1953, Jugendbuchverlag Ernst Wunderlich. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kis kopással, ajándékozási bejegyzéssel.