14508.
423. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
5 000 HUF
Erdélyi Sándor: Nemzetközi hegedűárak. Hegedűk a világ műkincspiacán Bp., 1996, Dreskult. Félvászon kötésben, sérült kötéssel, néhány kevés oldalon kissé foltos.