8 000 HUF
cca 1910 Eduard Gaeblers Hand-atlas über alle Teile der Erde. Leipzig, ,Eduard Gaebler Geographisches Institut, 2+XXXII p.+40 t. Siebente Auflage. Német nyelven. Javított gerincű, aranyozott egészvászon-kötésben, javított kötéssel.