13540. 423. Gelaufene Fernauktion Landkarten
5 000 HUF
16
0 HUF
1920 Harta Romaniei Mari / Nagy-Románia térképe, vászontérkép, 1 : 1.200.000, utólagos színezésekkel, szélein körbevágva, kis sérülésekkel, 80x58 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras