4 000 HUF
Régi Zassenhaus kávédaráló, fa és fém, jelzett, korának megfelelÅ‘ kopásnyomokkal, m: 22 cm (A Zassenhaus cég 1867 óta készÃt kézi kávédarálókat, és a mai napig a világ vezetÅ‘ gyártói között tartják számon.)