Kínai festett selyem kép, pillangós, üvegezett keretben, jelzett, 16x9... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~33/Kinai-festett-selyem-kep-pillangos-uvegezett-keretben-jelzett-16x9cm~II2686631
2686631
11720
423
Flea Market
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Kínai festett selyem kép, pillangós, üvegezett keretben, jelzett, 16x9cm
: nagy_andras