Angol füles ezüstözött pezsgősvödör, apró kopással, jelzett, m:22cm, d... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~33/Angol-fules-ezustozott-pezsgosvodor-apro-kopassal-jelzett-m22cm-d24cm~II2569152
2569152
11742
423
Flea Market
Beschreibung: Angol füles ezüstözött pezsgősvödör, apró kopással, jelzett, m:22cm, d:24cm
: karap_norbert