3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
cca 1900 Wien, Burgwache (Bécs, vár őrsége). Akvarellel színezett nyomat, jelzés nélkül, Verlag Nedomansky, Bécs kiadása. Üvegezett fakeretben. 18,5x26 cm