1965 Lobogó. VII. évf. 1-52. sz. Teljes évfolyam. Benne politikai, haditechnikai és sporthírek, képregények, közte Hunyadi József - Zórád Ernő munkái, közte János vitéz, Kísértet Lublón. Félvászon-kötésben.