1913/14 Wiener Cicerone. Fremden-Handbuch und -Führer durch Wien und Umgebung. / Turisztikai kézikönyv és útikönyv Bécsről és környékéről. XXII. évfolyam. Írta: Franz Höllrigl. Kiadói, kopott véászonkötésben, kisebb sérülésekkel.