1904 Fliegende Blätter Band CXX. Nr. 3049-3074. Gazdagon illusztrált,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~2000002/1904-Fliegende-Blatter-Band-CXX-Nr-3049-3074-Gazdagon-illusztralt-nemet-nyelvu-humoros-hetil~II2692666
2692666
14544
423
Printed Materials
Beschreibung: 1904 Fliegende Blätter Band CXX. Nr. 3049-3074. Gazdagon illusztrált, német nyelvű humoros hetilap egybefűzött számai. Félvászon-kötésben, kissé viseltes, sérült állapotban, a kötéstÅ‘l elvált borÃtóval.
: tg