1904 Fliegende Blätter Band C. Nr. 2527-2552. Gazdagon illusztrált, német nyelvű humoros hetilap egybefűzött számai. Félvászon-kötésben, kissé viseltes, sérült állapotban, az első lapok kijárnak.