14526. 423. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
10 000 HUF
0 HUF
1898 Vasárnapi Ujság 45. évf. 39. sz., 1898. szept. 25., a címlapon Erzsébet királyné (Sisi) temetése, gyászszám, fekete-fehér illusztrációkkal, hirdetésekkel, kissé sérült
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra