11602. 423. Gelaufene Fernauktion Antik
4 000 HUF
19
0 HUF
Díszes dobozka, préselt, aranyozott, fém, tetején üveg foglalattal, kopott, m: 9,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert