Vörösmarty Mihály emlékének. Kromolitográfia, papír. Halász István tervezet szerint, kiadja a Nemzeti Történelmi Képkiadó Vállalat. Dekoratív üvegezett, sérült fakeretben. 51X69,5 cm.