Széky Piroska (1922-?): Álló férfi akt. Szén, papír. Jelezve jobbra le... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~22/Szeky-Piroska-1922-Allo-ferfi-akt-Szen-papir-Jelezve-jobbra-lent-Uvegezett-fakeretbe~II2690970
2690970
10308
423
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Széky Piroska (1922-?): Álló férfi akt. Szén, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 38,5x12 cm
: pk