10303. 423. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
19 000 HUF
0 HUF
Szeift Béla (1944-2012): Barátság. Akvarell, merített papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fa keretben, 49×34,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras