Szécsi Magda (1958-) Gesztusok (cím nélkül), 2001. Tűzzománc, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~22/Szecsi-Magda-1958-Gesztusok-cim-nelkul-2001-Tuzzomanc-jelzett-fakeretben-19x11-cm~II2623106
2623106
10299
423
Beschreibung: Szécsi Magda (1958-) Gesztusok (cím nélkül), 2001. Tűzzománc, jelzett, fakeretben, 19x11 cm
: pelikán kristóf