14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Spányik Kornél (1858-1943): Tanulmányrajz, 1879. Ceruza, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett, sérült keretben. 27,5×18,5 cm