Schaller István (1970-): 12 nap, 2015. Olaj, vászon, fa. Jelezve jobbra lent és a hátoldalán. Fakeretben. 87x114 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! / ONLY PERSONAL COLLECTION!