Rubint Ávrahám Péter (1959-): Színes kép (cím nélkül). Olaj, papír, je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~22/Rubint-Avraham-Peter-1959-Szines-kep-cim-nelkul-Olaj-papir-jelezve-jobbra-lent-ha~II2689793
2689793
10265
423
19000
Rufpreis:
19 000 HUF 51,35 EUR , 55,88 USD
Beschreibung: Rubint Ávrahám Péter (1959-): Színes kép (cím nélkül). Olaj, papír, jelezve jobbra lent (halványan), dekoratív plexiüvegezett keretben, 20x29,5 cm.
: pk