Matzon Ákos (1945-): Kék figura, 2012. Szitanyomat, papír. Jelzett az elején szárazpecséttel, hátoldalán kézzel szignózott. Művészpéldány E.A. IX./XVI. számozással a hátoldalán. 23x17 cm. Üvegezett fakeretben.