Jávor Piroska (1944-): A bánat ablaka. Akvarell, ceruza, papír. Jelezv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~22/Javor-Piroska-1944-A-banat-ablaka-Akvarell-ceruza-papir-Jelezve-kozepen-lent-Hatoldal~II2692007
2692007
10149
423
48000
Beschreibung: Jávor Piroska (1944-): A bánat ablaka. Akvarell, ceruza, papír. Jelezve középen lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 29x42 cm
: pk