Gubcsi Attila (1954-2020): Lányportré. Szén, papír. Jelzett. 51x36 cm.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~22/Gubcsi-Attila-1954-2020-Lanyportre-Szen-papir-Jelzett-51x36-cm-Uvegezett-fa-keretben~II2409867
2409867
10119
423
Rufpreis:
2 600 HUF 7,03 EUR , 7,65 USD
Beschreibung: Gubcsi Attila (1954-2020): Lányportré. Szén, papír. Jelzett. 51x36 cm. Üvegezett fa keretben.
: pelikán_kristóf