Gannay János (1905-1992): Budakeszi táj. Színezett rézkarc, papír, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~22/Gannay-Janos-1905-1992-Budakeszi-taj-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-korbevagott-24x3~II2687266
2687266
10111
423
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Gannay János (1905-1992): Budakeszi táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, körbevágott, 24x33cm cm
: karap_norbert