Gácsi Mihály (1926-1987): A farkas és a kecskegidák. (8/100) Színes li... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~22/Gacsi-Mihaly-1926-1987-A-farkas-es-a-kecskegidak-8100-Szines-linometszet-papir-jelze~II2687353
2687353
10104
423
Beschreibung: Gácsi Mihály (1926-1987): A farkas és a kecskegidák. (8/100) Színes linómetszet, papír, jelzett. Kissé kopott fakeretben, 35x50 cm
: pk