Budaváry Sándor (?-?): Cowboy. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~22/Budavary-Sandor-Cowboy-Olaj-vaszon-jelzett-Dekorativ-fakeretben-49C39770-cm~II2694602
2694602
10059
423
19000
Rufpreis:
19 000 HUF 51,35 EUR , 55,88 USD
Beschreibung: Budaváry Sándor (?-?): Cowboy. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 49×70 cm
: pk