Brauer Ildikó (1954): Noé bárkája. Vegyes technika, papír, jelzett, sorszámozott művészpéldány. EA VIII/XIII. A kép hátoldalán is rajzzal, dedikációval. 41x23 cm Üvegezett keretben.