10041. 423. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
17
0 HUF
Bertalan Rózsa (1900-1987): Önarckép piros ruhában, 1933. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 28x22,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk