Almásy Aladár (1945-): Alázatosan előző hajó a válaszúton 1980. Színez... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~22/Almasy-Aladar-1945-Alazatosan-elozo-hajo-a-valaszuton-1980-Szinezett-rezkarc-papir-~II2687351
2687351
423
15000
Beschreibung: Almásy Aladár (1945-): Alázatosan előző hajó a válaszúton 1980. Színezett rézkarc, papír, üvegezett igényes fakeretben, jó állapotban 36x47cm
: pk