cca 1930 Kozelka Tivadar (1885-1980): Budapest, Úri utca 26., pecsétte... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Fotografie/Foto~44/cca-1930-Kozelka-Tivadar-1885-1980-Budapest-Uri-utca-26-pecsettel-jelzett-foto-felulete-k~II2664656
2664656
12770
423
Photo
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: cca 1930 Kozelka Tivadar (1885-1980): Budapest, Úri utca 26., pecséttel jelzett fotó, felülete kissé sérült, 24×18 cm
: bk