Hans Mendler (1950-): Ausfall (kiesés). Litográfia, papír. Jelzett. Sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~22/Hans-Mendler-1950-Ausfall-kieses-Litografia-papir-Jelzett-Szamozott-127200-30x30-cm~II2691950
2691950
10221
423
Single hungarian issues at a very low starting price
Beschreibung: Hans Mendler (1950-): Ausfall (kiesés). Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 127/200. 30x30 cm. Kányádi Sándor: Vae Victis c. könyvéből. Üvegezett fakeretben.
: pk