15032.
423. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
[Pfizenmayer, Eugen Wilhelm (1869-1941)] E. W. Pfizenmayer: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. Tudományos utazás a mammut-tetemek és az erdőlakó népek tanulmányozása végett. Átdolgozta és Szibéria általános leírásával kiegészítette: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1931], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 206 p. + 23 (fekete-fehér képtáblák) t. +1 (térkép) t. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrált. Kiadói gazdagon aranyozott, festett egészvászon sorozatkötésben, a borítón kisebb kopásnyomokkal.