15055.
423. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
Paris Exposition 1900. Paris, 1900, Hachette & C., XXIV+484+2 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Litografált díszcímlappal.Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésnyommal, egy-két lapszélen szakadással, egy lap sérült, hiányos.