15178.
423. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Gunther Plüschow: Vitorlások a csodák országába. Fordította: Z. Tábori Piroska. A világ körül. Útirajzok-Útikalandok. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval.