15034.
423. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 200 HUF
FelfedezÅ‘k Lexikona. Szerk.: Dr. Kéz Andor. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1937], Franklin-Társulat, 162 p. Kiadói gazdagon aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borÃtón kis kopással, az elülsÅ‘ szennylap kijár.