Horváth Árpád: A hadirepülés évszázada. Bp., 1968., Zrínyi. Fekete-feh... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~2000010/Horvath-Arpad-A-hadirepules-evszazada-Bp-1968-Zrinyi-Fekete-feher-fotokkal-Kiadoi~II2644468
2644468
16567
423
Books: Military
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Horváth Árpád: A hadirepülés évszázada. Bp., 1968., Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
: tg